Competitie

september 2018

donderdag 13 september 2018
vrijdag 14 september 2018
zaterdag 15 september 2018
zondag 16 september 2018
donderdag 20 september 2018
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 17Stand
19:00ITTERSUM 1-EPE 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 31Stand
19:00KJLTC 5-ITTERSUM 2Gravel
vrijdag 21 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 40Stand
19:00ITTERSUM 2-LEMELERVELD 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 61Stand
19:00ITTERSUM 1-LEMELERVELD 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 78Stand
19:00ITTERSUM 3-HEERDE 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 97Stand
19:00WEZEP 3-ITTERSUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 98Stand
19:00ITTERSUM 2-WEZEP 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 16Stand
19:00HET LAAKHUISJE 1-ITTERSUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 59Stand
19:00DE WILTSANGH 1-ITTERSUM 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 62Stand
19:00WVF 1-ITTERSUM 1Kunstgras
zaterdag 22 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 23Stand
10:00ITTERSUM 1-COEVORDEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
12:00TIE-BREAK 1-ITTERSUM 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 20Stand
12:00SPRENKELAAR 2-ITTERSUM 2Gravel
zondag 23 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 30Stand
09:00ZLTB 1-ITTERSUM 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 51Stand
09:00ITTERSUM 1-DE WILTSANGH 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 23Stand
09:00ITTERSUM 1-HELLENDOORN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
10:00GERNER 1-ITTERSUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 19Stand
11:00WIJHE 3-ITTERSUM 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
15:00DE PELIKAAN ZWOLLE 1-ITTERSUM 1Kunstgras
donderdag 27 september 2018
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 17Stand
19:00KJLTC 4-ITTERSUM 1Gravel
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 31Stand
19:00DE PELIKAAN ZWOLLE 1-ITTERSUM 2Kunstgras
vrijdag 28 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 40Stand
19:00ZLTB 1-ITTERSUM 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 61Stand
19:00ITTERSUM 1-NIJVERDAL 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 78Stand
19:00DEVENTER 1-ITTERSUM 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 97Stand
19:00DE PELIKAAN ZWOLLE 1-ITTERSUM 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 98Stand
19:00ITTERSUM 2-TC '91 STADSHAGEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 16Stand
19:00TC '91 STADSHAGEN 1-ITTERSUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 59Stand
19:00ITTERSUM 2-BAS 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 62Stand
19:00ITTERSUM 1-BURMANIA 2Kunstgras
zaterdag 29 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
09:00ITTERSUM 1-PAF 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 20Stand
12:30ITTERSUM 2-STROKEL 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 23Stand
13:00WAPENVELD 1-ITTERSUM 1Roodzand Kunstgras
zondag 30 september 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 19Stand
08:30ITTERSUM 1-GERNER 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 51Stand
10:00GERNER 1-ITTERSUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 23Stand
10:00TC '91 STADSHAGEN 2-ITTERSUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
11:00ITTERSUM 1-PAF 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 30Stand
11:00ITTERSUM 1-DEDEMSVAART 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
15:00DE PELIKAAN ZWOLLE 2-ITTERSUM 1Kunstgras