Competitie

september 2019

vrijdag 13 september 2019
zaterdag 14 september 2019
zondag 15 september 2019
donderdag 19 september 2019
vrijdag 20 september 2019
zaterdag 21 september 2019
zondag 22 september 2019
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 68Stand
09:00MEPPEL 1-ITTERSUM 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 101Stand
09:00ITTERSUM 3-HEERDE 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 99Stand
10:00TER SPILLE 1-ITTERSUM 2Kunstgras
Aanvang 10.00 uur, aanwezig tussen 09.30-09-45
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
10:15ITTERSUM 1-WEZEP 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 21Stand
11:30ITTERSUM 1-HARDENBERG 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
11:30COEVORDEN 2-ITTERSUM 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
13:00ITTERSUM 1-HOOGEVEEN 1Kunstgras
Betaling met PIN mogelijk
donderdag 26 september 2019
KNLTB najaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 25Stand
19:00ITTERSUM 1-WVF 1Kunstgras
Betaling met PIN mogelijk
vrijdag 27 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 39Stand
19:00ITTERSUM 2-PARK BRABAND 3Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 57Stand
19:00DRONTEN 1-ITTERSUM 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 87Stand
19:00DE SCHAECK 1-ITTERSUM 1Gravel
Lichten gaan om 23 uur uit. Betalen alleen mogelijk met pinpas.
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 96Stand
19:00ITTERSUM 2-DE PELIKAAN ZWOLLE 4Kunstgras
Betaling met PIN mogelijk
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 98Stand
19:00ITTERSUM 3-WAPENVELD 1Kunstgras
Betaling met PIN mogelijk
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 99Stand
19:00DE PELIKAAN ZWOLLE 2-ITTERSUM 4Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 7Stand
19:00GRAMSBERGEN 1-ITTERSUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 87Stand
19:00ITTERSUM 2-WELSUM 1Kunstgras
Betaling met PIN mogelijk
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 43Stand
19:00ITTERSUM 1-LTV LELYSTAD 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 72Stand
19:00DE SCHAPEKOLK 1-ITTERSUM 2Gravel
zaterdag 28 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
11:00OVERDINKEL 1-ITTERSUM 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 32Stand
12:00PARK GRINTEBOS 1-ITTERSUM 1Gravel
Bij slecht weer spelen we de wedstrijden in de hal. Graag binnenschoenen meenemen.
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 46Stand
13:00HARDENBERG 2-ITTERSUM 2Roodzand Kunstgras
zondag 29 september 2019
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 101Stand
09:00SPRENKELAAR 5-ITTERSUM 3Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 99Stand
09:00ITTERSUM 2-HEERDE 3Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 68Stand
10:15ITTERSUM 1-GERNER 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 21Stand
11:00PAF 1-ITTERSUM 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
12:00ZLTB 1-ITTERSUM 1Gravel
11:30 aanwezig en 12:00 beginnen.
 
KNLTB najaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
12:30HELLENDOORN 1-ITTERSUM 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
13:00ITTERSUM 1-DE WEIDE 1Kunstgras